Čas pred nami

čas med 22. - 29. 10. 2017
------------------------------------------

Youtube - župnikov kanal

Vabljeni na misijonski koncert, ki bo danes, v nedeljo, 22. 10. ob 16h v župnijski cerkvi v Šmartnem ob Paki.

Od sedaj naprej bo vsak dan med tednom tudi od ponedeljska do četrtka pol ure pred mašo v župnijski cerkvi adoracija pred Najsvetejšim. Kot ponavadi bomo molili rožni venec in malo vztrajali tudi v tihoti. Vsak petek pa je seveda adoracija eno celo uro pred mašo. Vabljeni.

Za spomine – molitev za rajne ob prazniku Vseh svetih, lahko darujete v župnišču.

V ponedeljek bo srečanje biblične skupine ob 20.15.

V torek zvečer ne bo srečanja moške skupine, ampak srečanje zakonske skupine.

Seja župnijskega pastoralnega sveta bo v sredo, 25. 10. ob 19.00.

Mladi, srednješolci, lepo vabljeni k mladinski skupini, ki bo vsak petek ob 20h. Začnemo v petek, 27. 10. Dobimo se kar na župnijskem dvorišču.

Iz sobote, 28. 10. na nedeljo, 29. 10 je vrnitev na sončni čas. Ure bomo prestavili za eno uro nazaj.

Objavljeno v Objave sl

Komentarji Ta objava ima 0 komentarjev. Komentarji so vidni le prijavljenim uporabnikom.