Čas pred nami

čas med
24. 6. - 1. 7. 2018
------------------------------------------

V ponedeljek, 25. 6., na Dan državnosti, bo maša ob 19h.

Srečanje skupine za duhovno rast bo v četrtek, 28. 6. ob 20h.

Oratorij bo letos v Mozirju in na Lepi Njivi od 2. – 6. 7., v Šmihelu pa od 26. – 28. 7. Prijavnice so na razpolago v cerkvi in na spletni strani.

Župnijsko cerkev v Mozirju za naslednjo nedeljo, 1. 7. 2018 krasi Brezje, nato pa po nedeljah naprej Mozirje (8. 7.), Loke (15. 7.), Lepa Njiva (22. 7.), Ljubija (29. 7.) in Radegunda (5. 8.).

Projekt KAZAHSTAN 2018

Po nekajmesečnih dogovorih in prošnji p. Miha Majetiča se nas je zbralo 12 mož iz župnije Mozirje, ki bomo v mesecu septembru izvedli projekt obnove strehe na župnijski cerkvi v misijonu p. Miha v Kazahstanu. Projekt bo trajal od 5. – 12. 9. 2018. V tem času bomo cerkev odkrili, popravili ostrešje, pripravili podstrešje za nadaljno izdelavo prostorov, nato pa namestili novo kritino, izolacijo in vse potrebno. Seveda bo ob tem tudi veliko manjših popravil elektro inštalacij, žlebovi, ...

Dogovorili smo se, da si udeleženci sami plačajo prevoz. Vendar so potrebna sredstva za materiale, orodja, ... Zato lepo prosimo za vaše darove, ki jih lahko do začetka septembra prinesete v župnišče. Vsem, ki ste že darovali, pa se iskreno zahvaljujemo.

Objavljeno v Objave sl

Komentarji Ta objava ima 0 komentarjev. Komentarji so vidni le prijavljenim uporabnikom.