Dogodki v tednu pred nami

čas med
24. 2. - 3. 3. 2019
------------------------------------------

Verouk redno po urniku.

Moški vabljeni v torek, 26. 2. 2019 ob 19h v Nazarje na srečanje s p. Vilijem Lovšetom.

Prvi petek in četrtek pred prvim petkom. Molitev za nove duhovne poklice in osebe v duhovnih poklicih. Obisk bolnikov. V petek vabljeni k adoraciji uro pred mašo, sicer pa je adoracija vsak delavnik pol ure pred mašo.

Naslednje srečanje odbora za pripravo misijona bo v sredo, 6. 3. 2019.To je pepelnična sreda. Zvečer ob 18h bo maša s pepeljenjem, po maši pa bo srečanje odbora, torej okoli 18.45h. Vabljeni vsi, ki bi kakorkoli radi sodelovali pri pripravi misijona v novembru 2020.

Srečanje za starše birmancevžupnije Mozirje in Šmihel bo v župnijski dvorani v soboto, 9. 3. 2019 ob 19 uri. Najprej bo predstava Gregorja Čušina in nato še nagovor p. Karla Gržana. Starše prosim, da se res udeležijo dogodka (brez otrok).

Vse generacije žensk vabimo na ženski zajtrk, ki bo  v soboto, 9. 3. 2019 ob 8.00v Slomškovi dvorani župnišča Mozirje. Gostja bo Meta Halas, žena možu Primožu, mama štirih otrok, po poklicu prevajalka angleščine in francoščine …Sodelovala je z Zavodom ŽIV!M in pisala članke za Iskreni.net ter druge medije. Od februarja 2018 dela pri Družini in Življenju kot urednica spletnih in tiskanih medijev in sodelavka na področju zakonskih skupin. Rada bere, poje, šiva in kvačka. Z možem sta več let tudi voditeljski par zakonskih skupin.Srečanje vključuje: molitev, zajtrk, pogovor, druženje, ... in trajanje ok. 2,5 ure.Prijave sprejemamo do srede 6. 3. 2019

Nina Kocjanc: 041 866 725

Srečanje zakoncev naših 2 župnij bo v petek, 22. 3. ob 19h v župnijski dvorani.Skupni večer nam bosta popestrila zakonca Marko in Katarina Nzobandora iz Notranjske. Namen je predvsem, da se povežemo v veliko Božjo družino tudi kot zakonski pari, si izmenjamo mnenja in se podružimo. Potrditev udeležbe na: 040 316 248, Alenka.

Odmik za ženskebo v Šmihelu nad Mozirjem od 5 - 7. aprila 2019, od petka zvečer in do nedelje po maši. Ženske se bomo za kakšen dan umaknile od vsakdanjega tempa, se malo podružile in napolnile baterije. Prispevek za bivanje in hrano je 25 EUR. Odmik vodi uršulinka sestra Meta Potočnik.

Objavljeno v Objave sl

Komentarji Ta objava ima 0 komentarjev. Komentarji so vidni le prijavljenim uporabnikom.