svetoletna romanja

K VSEM TREM SVETOLETNIM CERKVAM MARIBORSKE NADŠKOFIJE, 8. 2. 2016

Vabljeni na župnijsko romanje ob letu usmiljenja, ki bo v ponedeljek, 8. 2. 2016, na dela prost dan. Obiskali bomo vse 3 svetoletne cerkve Mariborske nadškofije: skozi prva sveta vrata bomo vstopili v mariborsko stolnico Janeza Krstnika, kjer bomo molili na slomškovem grobu, nato bomo poromali peš po mariborskih ulicah do bazilike Matere usmiljenja, mariborskih frančiškanov, kamor bomo vstopili skozi druga sveta vrata in obhajali bogoslužje, nato pa se bomo zapeljali še do Ptujske gore, kjer bomo stopili skozi tretja sveta vrata in molili večernice. Vabljeni.

NA GROB SV. MARIJE GORETTI, MALE SVETNICE BOŽJEGA USMILJENJA, 16. - 19. JUNIJ 2016

Vabljeni na 4 dnevno romanje na grob svete Marije Goretti, male svetnice božjega usmiljenja, ki bo med 16. in 19. junijem 2016. V Južni Italiji si bomo ogledali Nettuno, amalfijsko obala (Amalfi, Positano, Sorrento), Pompeje, Vezuv, Neapelj, nazaj grede pa še Assisi. Cena in natančen program bo znan v kratkem.