DUHOVNO

ADORACIJA

Vsako tretjo sredo v mesecu se nam lahko pridružite pri adoraciji. Najprej obhajamo večerno sv. mašo na čast sv. Jožefu v priprošnjo za družine, srečno smrt in trenutne potrebe v svetu in domovini, po večerni maši (poleti od 19.30, pozimi od 18.30) pa ostanemo pred Najsvetejšim eno uro v tišini in adoraciji.

ČEŠČENJE IN MOLITVENE URE

Lepo vabljeni vsak petek in vsak prvi četrtek v mesecu eno uro pred večerno sv. mašo (letni čas ob 18.00, zimski čas ob 17.00) v cerkev k molitvi pred Najsvetejše. Vzemimo si ta čas zase, za molitev in za duhovni počitek pred Bogom.

SV. SPOVED

Vabljeni k spovedi, lahko se po dogovoru oglasite tudi v župnišču na osebni pogovor in spoved.

Spovedne sobote so: 4. adventna sobota in cvetna sobota. Hkrati je spovedovanje za otroke med tednom po urniku, ki ga otroci prejmejo pri verouku v tednu pred 4. adventno nedeljo in v tednu pred cvetno nedeljo.

Obisk bolnikov z možnostjo zakramenta spovedi in maziljenja so praviloma ob prvih petkih ter v ponedeljek pred Božičem in v ponedeljek pred Veliko nočjo. Predhodna prijava.

ODMIK ZA MOŠKE

Bo v Šmihelu nad Mozirjem bo med 13. - 15. 5. 2016. Vodi p. Vili Lovše. Prijave so odprte v župnišču Mozirje.

ODMIK ZA ŽENSKE

Bo v Šmihelu nad Mozirjem bo med 1. - 3. 4. 2016. Prijave so odprte v župnišču Mozirje. Vodi s. Metka Kos, FMM.

Vsak kdaj potrebuje “Odmik” od vsakdanjosti in svež pogled na življenje. Prijave pri župniku.