DUHOVNO

ADORACIJA

Vsak dan od ponedeljka do četrtka po ure pred mašo in vsak petek 1 uro pred mašo je najsvetejše izpostavljeno za češčenje.

SV. SPOVED

Vabljeni k spovedi, lahko se po dogovoru oglasite tudi v župnišču na osebni pogovor in spoved.

Spovedne sobote so: 4. adventna sobota in cvetna sobota. Hkrati je spovedovanje za otroke med tednom po urniku, ki ga otroci prejmejo pri verouku v tednu pred 4. adventno nedeljo in v tednu pred cvetno nedeljo.

Obisk bolnikov z možnostjo zakramenta spovedi in maziljenja so praviloma ob prvih petkih ter v ponedeljek pred Božičem in v ponedeljek pred Veliko nočjo. Predhodna prijava.

ODMIK ZA MOŠKE

Je vsako leto po dogovoru predvidoma v mesecu maju. Spremljajte župnijska oznanila.

ODMIK ZA ŽENSKE

Je vsako leto po dogovoru predvidoma v zimskih mesecih. Spremljajte župnijska oznanila.